Yönetim

Yönetim Kurulu

KentPlus 3352 Ada 2020 yılı Yönetim Kurulu:

  • Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kazaz
  • Yönetim Kurulu Bşk.Yrd. Fesih Delidere
  • Yönetim Kurulu Üyesi Nuri Temizer
  • Yönetim Kurulu Üyesi Fikriye Özkan
  • Yönetim Kurulu Üyesi Şükran Kıvanç

Genel Kurul/Blok Temsilcileri

KentPlus 3352 Ada 2020 yılı Genel Kurulu ve Blok Temsilcileri: *

  • Genel Kurul Üyesi/Blok Temsilcisi Berna Boztepe
  • Genel Kurul Üyesi/Blok Temsilcisi Göksu Erdem
  • Genel Kurul Üyesi/Blok Temsilcisi Fesih Delidere
  • Genel Kurul Üyesi/Blok Temsilcisi Jalan Kuklacı
  • Genel Kurul Üyesi/Blok Temsilcisi Gönül Alphan
  • Genel Kurul Üyesi/Blok Temsilcisi Mustafa Özer
  • Genel Kurul Üyesi/Blok Temsilcisi Şükran Kıvanç
  • Genel Kurul Üyesi/Blok Temsilcisi Aylin Gür
  • Genel Kurul Üyesi/Blok Temsilcisi Nuri Temizer
  • Genel Kurul Üyesi/Blok Temsilcisi Sumru Akcan
  • Genel Kurul Üyesi/Blok Temsilcisi Fikriye Özkan
  • Genel Kurul Üyesi/Blok Temsilcisi Sevgi Gökçe
  • Genel Kurul Üyesi/Blok Temsilcisi Günseli Özyıldız
  • Genel Kurul Üyesi/Blok Temsilcisi Aysel Bişgen
  • Genel Kurul Üyesi/Blok Temsilcisi Sonay Öğdü
  • Genel Kurul Üyesi/Blok Temsilcisi Necdet İnkaya
  • Genel Kurul Üyesi/Blok Temsilcisi Ergin Atay
  • Genel Kurul Üyesi/Blok Temsilcisi Özgür Dönmez
  • Genel Kurul Üyesi/Blok Temsilcisi Nuriye Başaran
  • Genel Kurul Üyesi/Blok Temsilcisi Levend Gedik
  • Genel Kurul Üyesi/Blok Temsilcisi Kemal Kazaz
(*) Sıralama Blok/Daire No sırası dikkate alınarak yapılmıştır.

Denetim Kurulu

KentPlus 3352 Ada 2020 yılı Denetim Kurulu:

  • Denetim Kurulu Üyesi Nuriye Başaran
  • Denetim Kurulu Üyesi Ergin Atay
  • Denetim Kurulu Üyesi Jalan Kuklacı

Site Yönetimi

KentPlus 3352 Ada Site Yönetimi ve İdari Personel:

İdari Personel

  • Site Müdürü Aslı Tenderis
  • Site Müdürü Yardımcısı Selim Güneş
  • Muhasebe Gülay Taşdelen
  • Teknik Çağrı Sadegül Çağırtekin
  • Ofis Personeli Serap Baykal

Teknik Personel

  • Tesisat Ali Arslan
  • Tesisat Bektaş Demir
  • Elektrik Mustafa Kalaycı
  • Elektrik Kamber Yılmaz
  • Bahçıvan M. Ali Keşkekçi
  • Bahçıvan Yılmaz Ertuğrul
  • Bahçıvan Recai Biçer
  • Havuz Operatörü Gökhan Genç
  • Dış Cephe Umut Koçak
  • Altyapı Doğan Olguner
  • Boya Elemanı Özkan İmeci

Temizlik Personeli

  • Blok Görevlisi Barış Çelik
  • Blok Görevlisi Hakan Çevik
  • Blok Görevlisi M. Ali Genç
  • Blok Görevlisi Mustafa Arpacı
  • Blok Görevlisi Halis Uluocak
  • Blok Görevlisi Mehmet Karabacak
  • Blok Görevlisi İlkan Seyis
  • Blok Görevlisi Selim Kayakurt
  • Blok Görevlisi Nurettin Dinçer
  • Blok Görevlisi Ökkeş Seyfi
  • Blok Görevlisi Abdülsamet Ertuğrul
  • Blok Görevlisi M. Ali Ceylan
  • Blok Görevlisi Tekin Ekiz